Modlitwa o ratunek dla Ali

chora-ala

Wszystkich wiernych serdecznie prosimy o modlitwę w intencji ciężko chorej czteroletniej Ali. Z wielką nadzieją wołamy do Boga o cud uzdrowienia i o Bożą opatrzność nad nią oraz nad jej rodzicami.

Jeszcze niedawno Ala była zdrową dziewczynką, chodzącą do przedszkola.

W październiku zdiagnozowano u niej złośliwy nowotwór mózgu. Możliwości leczenia stosowane w Polsce niestety wyczerpały się. Jedyną szansą jest kosztowne leczenie zagranicą, stąd wiele osób dobrej woli przyłączyło się do apelu i zbiera pieniądze na rzecz leczenia Ali.

Ala jest bardzo dzielna i pełna woli życia. To jednak mała dziewczynka, która potrzebuje naszego wsparcia a przede wszystkim opieki Bożej Opatrzności. Gorąco prosimy o przyłączenie się do modlitwy.

Przyjaciele Rodziny.

P. S. Otrzymaliśmy list, który pozwalam sobie zamieścić poniżej (Ks. Proboszcz):

Drodzy Księdza w Parafii na Kamionku,

Piszemy na prośbę Rodziców Renaty i Roberta Justyńskich, którzy chcieliby podziękować i przekazać BÓG ZAPŁAĆ za mszę, modlitwy za Córeczkę Alicję

i solidarność z naszą Rodziną w tym trudnym dla nich okresie. Są bardzo wzruszeni wielkim sercem Księży i apelem do Parafian umieszczonym na stronie www parafii.
Dziękujemy i prosimy o dalsze modlitwy.

Dedykujemy Księdzom wiersz ks.Twardowskiego p.t. "Dziękuję".

Dziękuję
Dziękuję Ci za miłość prędką bez namysłu
za to że nie jest całym człowiek pojedynczy
a oczy nagle bliskie i niebezimienne