• slide

III Niedziela zwykła 22 stycznia 2023 roku
 
W ostatnią środę zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za pełne kultury i pobożności przyjmowanie kapłanów w swoich domach. Chęć wspólnej modlitwy i błogosławieństwa swych domostw wyraziła około 1/4 naszych parafian. Od czwartku wróciliśmy do całorocznego grafiku pracy Kancelarii parafialnej oraz popołudniowych dyżurów spowiedzi.
 
We środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, Msza Święta w intencjach zbiorowych w czasie której przypominamy sobie nauczanie św. Jana Pawła II i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 
Kalendarium liturgiczne: we środę przypada święto Nawrócenia św. Pawła apostoła, we czwartek wspomnienie liturgiczne Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w sobotę św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
 
Dziękujemy za złożone ofiary i pracę na rzecz naszej wspólnej świątyni. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej szczególnie naszego diecezjalnego Tygodnika „Idziemy”.