• slide

XVI Niedziela Zwykła 22 lipca 2017 roku
 
Przypominamy, iż jak co roku, w wakacje, w niedziele nie ma Mszy Świętej o godz. 13.00, w soboty o 8.00, a w pozostałe dni powszednie o 17.30. W wakacje nie są również sprawowane Nieszpory w niedziele, zaś słuchanie spowiedzi w dni powszednie odbywa się każdorazowo przed Mszą Świętą.
 
We środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, Msza Święta w intencjach zbiorowych w czasie której przypominamy sobie nauczanie św. Jana Pawła II i adoracja Najświętszego Sakramentu do godzi. 19.30.
 
Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek przypada święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, we wtorek wspomnienie liturgiczne św. Kingi, dziewicy, we środę święto św. Jakuba, apostoła, we czwartek wspomnienie liturgiczne św. Joachima i Anny, rodziców NMP.
 
Dziękujemy za złożone ofiary i pracę na rzecz naszej wspólnej świątyni. Zachęcamy też do nabywania i lektury prasy katolickiej.