• slide

XXV Niedziela zwykła 19 września 2021 roku
 
Dzisiaj w czasie Mszy Świętej o godz. 11.30 ks. Wojciech pobłogosławi przybory szkolne dzieciom z klas pierwszych.
 
Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek przypada wspomnienie liturgiczne świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, we wtorek święto św. Mateusza, apostoła, zaś we czwartek wspomnienie św. Pio z Pietralciny, prezbitera.
 
Rozpoczęliśmy zapisy młodzieży klas VIII szkół podstawowych i I liceum na kurs przygotowujący do przyjęcia bierzmowania. O zgłaszanie prosimy także osoby dorosłe, które z różnych powodów nie przyjęły jeszcze tego sakramentu. Zapisy przez cały wrzesień prowadzi ks. Tomasz.
 
Informujemy, że wznawia swoje spotkania Kółka Różańcowe. Najbliższe odbędzie się w niedzielę 26 września o godz. 16.00.
 
Przypominamy, że od pierwszej niedzieli października przyjmować będziemy intencje mszalne na rok 2022. Do tego czasu można zamawiać msze św. gregoriańskie.
 
Dziękujemy za złożone ofiary i pracę na rzecz naszej wspólnej świątyni. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.