• slide

XXIX Niedziela Zwykła 22 października 2017 roku

Dzisiaj po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania I roku przygotowania.

Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki, na których możemy wpisywać zmarłych, których imiona chcemy modlitewnie wspominać. Wypominki jednorazowe czytane będą podczas nabożeństwa za zmarłych 2 listopada o godz. 17.00, a wypominki roczne z zasady w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 17.00. Następująca po nich Msza Święta o godz. 17.30 będzie każdorazowo sprawowana w intencji tych zmarłych. Wypełnione kartki przekazujemy osobiście księdzu w zakrystii lub kancelarii.

We wtorek o godz. 19.30 zapraszamy rodziców dzieci przystępujących w tym roku szkolnym do I Komunii Świętej w naszym kościele na spotkanie z ks. proboszczem.

Kalendarz liturgiczny: w sobotę przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Dziękujemy za złożone ofiary i pracę na rzecz naszej wspólnej świątyni. Ofiary zebrane dzisiaj na tacę przeznaczymy na potrzeby misji.

Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.