• slide

14 Niedziela zwykła 5 lipca 2020 roku
 
Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, dzień szczególnej adoracji Pana Jezusa Eucharystycznego. Po Mszy wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do św. Jana Pawła II w intencji rodzin naszej parafii i możliwość cichej adoracji do godz. 21.00.
 
W poniedziałek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę wypominkową oraz Mszę Świętą za naszych zmarłych o godz. 18.00.
 
We środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, Msza Święta w intencjach zbiorowych w czasie której przypominamy sobie nauczanie św. Jana Pawła II i adoracja Najświętszego Sakramentu do godzi. 19.30.
 
Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek przypada wspomnienie liturgiczne bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, we środę św. Jana z Dukli, prezbitera, w sobotę święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
 
Przypominamy, iż jak co roku, w wakacje, w niedziele nie ma Mszy Świętej o godz. 13.00, w soboty o 8.00, a w pozostałe dni powszednie o 17.30. W wakacje nie są również sprawowane Nieszpory w niedziele, zaś słuchanie spowiedzi w dni powszednie odbywa się każdorazowo przed Mszą Świętą.
 
Dziękujemy za złożone ofiary i pracę na rzecz naszej wspólnej świątyni. Zachęcamy do nabywania i lektury naszego diecezjalnego tygodnika „Idziemy”.