• slide

V Niedziela Wielkanocna 14 maja 2017 roku

Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Jak co roku sprawowane są one w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00, zaś w niedzielę na zakończenie Nieszporów.

We środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, Msza Święta w intencjach zbiorowych w czasie której przypominamy sobie nauczanie św. Jana Pawła II i adoracja Najświętszego Sakramentu do godzi. 19.30.

W przyszłą sobotę, bp Marek Solarczyk w czasie Eucharystii o godz. 10.00 udzieli w naszym kościele święceń diakonatu kilku alumnom naszego seminarium.

Kalendarz liturgiczny: we wtorek przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika, patrona Polski i Metropolii Warszawskiej, we czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Program obchodów I Komunii Świętej i Jej rocznicy:

- dzisiaj godz. 11.30 – I Komunia Święta dzieci ze szkoły nr 60,
- dzisiaj godz. 13.00 – Rocznica I Komunii Świętej dzieci ze szkoły nr 60,
- sobota godz. 14.00 – spowiedź dla rodziców i dzieci komunijnych ze szkoły nr 255,
- sobota godz. 16.00 – spowiedź dla rodziców i dzieci rocznicowych ze szkoły nr 255 i „Didasko”,
- niedziela godz. 11.30 – I Komunia Święta dzieci ze szkoły nr 255,
- niedziela godz. 13.00 – Rocznica I Komunii Świętej dzieci ze szkoły nr 255 i „Didasko”.

W niedzielę 28 maja po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na ostatnie przed wyjazdem spotkanie uczestników pielgrzymki na Białoruś z organizatorem.

Dziękujemy za złożone ofiary i pracę na rzecz naszej wspólnej świątyni. Ofiary zebrane dzisiaj na tacę są przeznaczone na utrzymanie naszego seminarium duchownego. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.